LOKOMOTYWA RUSZYŁA ! ! ! KOLEJARZ WYGRYWA Z ŻUPAWĄ NA INAUGURACJĘ RUNDY ! ! !

W hicie XVI kolejki "KOLEJARZ" pokonuje na własnym boisku zespół z "KS" Żupawe 2-1 !

Podopieczni Karola Wójciaka zagrali niesamowite 2 połówki meczu, nie pozwalając na zbyt częste ataki zawodnikom z Żupawy.

W 20 minucie meczu radość kibicom "KOLEJARZA" dał Dominik Bogdan, wrzutkę z połowy boiska Tomka Jaty wykończył strzałem głową i piłka po dłuższym słupku wpadła do bramki bramkarza Żupawy.

W 47 minucie KS Żupawa rzuciła się do ataku na naszą bramkę, piłka wybita z naszego pola karnego na połowie boiska piłkę przyjmuje Mariusz Lewicki i rajdem przez połowę boiska wykańcza akcję strzałem nie dając szans bramkarzowi Żupawy !

W 76 minucie sędzia podyktował rzut karny, który zawodnik KS Żupawy zamienił na bramkę.